1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Belediye Başkanımız Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Dt. Şakir Kaymak, Belediyemiz Yazı İşleri Müdürümüz Şerafettin Uslu ve Mali İşler Müdürümüz Şükrü Parlak ile birlikte ilçemizde Salı günleri kurulan pazarı ziyaret ederek esnaf ve halkla bir araya geldiler.
Önce yöresel ürünlerin satıldığı bölümü ziyaret eden başkanımız daha sonra sebze ve giyim bölümünü ardından da hayvan pazarını ziyaret etti.Esnaflar ve halkımızla sohbet eden belediye başkanımız, onların dilek ve önerilerini dinleyerek, en kısa sürede gerekenlerin yapılacağı sözünü verdi.

En son hayvan pazarındaki esnafı ziyaret eden başkanımız, yapılan kurban pazarlıklarınada aracılık etti. Hayvancılıkla uğraşan esnafa ve çiftçilerimize yeni hayvan pazarı yapılacağının müjdesini verdi. Belediyemiz tarafından yaptırılan kapalı hayvan pazarının ihalesinin yapıldığını ve kısa sürede hizmete gireceğini söyleyen başkanımızın bu müjdesini hayvancılıkla uğraşan halkımız ve Pazar esnafı memnuniyetle karşıladı.

Belediye Başkanımız ilçemizdeki hayvan pazarının sadece kurban satışlarında değil her zaman aktif şekilde kullanılarak ilçemizdeki hayvancılığa katkı sağlayacağını belirterek esnaflarımızdan yıl boyunca hayvan pazarımızın boş kalmaması yönünde söz aldı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.