Verginizi Ödemeyi Unutmayınız

Belediyelere ödenmesi gereken 2018 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin son günü 30 Kasım. Kurşunlu Belediyesi, vatandaşların faiz yüküyle karşılaşmaması için vergilerini zamanında ödemeleri çağrısında bulundu.

Kurşunlu Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerine, 2018 yılı 2. taksiti son ödeme gününün 30 Kasım 2018 tarihi olduğunu hatırlattı. Belediyelere ödenen emlak ve çevre temizlik vergilerini ödemede vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihi kaçırmadan ödemeleri konusunda uyarıda bulunan Kurşunlu Belediyesi, vatandaşlara banka ve belediyenin internet sayfasından online vezne yoluyla da ödeme imkanı sunuyor.

Kurşunlu Belediyesi, vergilerini ödeyecek vatandaşlara mesai saatlerinde, internet üzerinden ve bankalar aracılığıyla ödeme yapma kolaylığı sağlıyor. Kurşunlu Belediye Başkanlığı merkez bina veznesi, 30 Kasım son ödeme günü de dâhil hizmet verecek.

Kurşunlu’lu mükellefler, belediyenin resmi internet sayfasında https://e-belediye.kursunlu.bel.tr/ linkinden de ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.