T.C. Kurşunlu Belediyesi

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun

461 Okundu
09 Nisan 2019 - 21:57
Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun

Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dt.Şakir Kaymak, toplumsal güvenin tesis edilmesi, halkın can ve mal güvenliği için gece gündüz çalışana Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında, “ Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasını sağlayan polislerimiz, toplumda huzuru ve asayişi temin etmek için, yeri geldiğinde gözünü kırpmadan canlarını ortaya koyarak, cesaret ve fedakarca vazifelerini ifa etmektedirler.  Emniyet Teşkilatımız bünyesinde görev yapan değerli polislerimize bir kez daha halkımız ve şahsım adına teşekkürlerimi sunarken, vazifesi başında şehit olan polislerimizi minnet ve rahmetle anıyorum. Türk Polis Teşkilatı’nın sağladığı güven ve huzur ortamında gelinen 174. Yıl dönümünde, tüm polislerimizin Polis Haftası’nı kutluyor, başarı, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

ANKET

Belediyenin teşkilat yapısının tanıtımı ve ilçe hakkında bilgiler ile haberler, resim galerisi ve iletişim detayları bulunuyor. Copyright © 2019 Kurşunlu Belediyesi Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü