escort beylikdüzüTüm Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz « T.C. Kurşunlu Belediyesi

T.C. Kurşunlu Belediyesi

Tüm Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz

Tüm Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz
43 Okundu
05 Ağustos 2016 - 9:49

Tüm Şehitlerimiz ve 15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişimine karşı çıkan ve bunun bedelini canlarıyla ödeyen demokrasi şehitleri için Çarşı Meydanın mevlid okutuldu.

Kılınan akşam namazının ardından okutulan mevlide Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, Kurşunlu Kaymakamı Hasan Hüseyin Eryiğit, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, kamu kurum yöneticileri, idari amirler ve halkımızın katılımı ile gerçekleştirildi.

Vatanın bölünmez bütünlüğü için yaşamını yitiren tüm şehilerimiz ve demokrasi şehitleri için okutulan mevlide katılan Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz; “Demokrasiye, milli iradeye sahip çıkmak adına canı pahasına mücadele veren şehitlerimizin adlarının demokrasi tarihine altın harflerle yazılacağını belirtirken, bu cennet vatanı bize mekân eyleyen tüm şehitlerimizin ve 15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişiminde canlarını feda eden şehitlerimizin ruhları şad olsun, hepsini saygı ve minnetle anıyorum” dedi.

Program Tasavvuf Musikisi ile devam etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Belediyemiz hizmet ve faaliyetlerini en sık takip ettiğiniz sosyal platform hangisidir?

  • Instagram --> 0
  • Facebook --> 0
  • Twitter --> 0
  • Youtube --> 0
  • Diğer --> 0
Gönder
Sonuçlar
]

Belediyenin teşkilat yapısının tanıtımı ve ilçe hakkında bilgiler ile haberler, resim galerisi ve iletişim detayları bulunuyor. Copyright © 2019 Kurşunlu Belediyesi Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü