Kurşunlu Belediyespor Şampiyon!

Kurşunlu Belediyespor futbol  13 yaş kategorisinde Çankırı şampiyonu oldu.

Son maçını Çankırı’da, MKE Çankırıspor ile oynayıp 3-2 kazanan futbol takımımız sahası olmadığından tüm maçları deplasmanda oynadı.

Tüm olumsuzluklara rağmen büyük başarı gösteren futbol takımımızı kabul eden belediye başkanımız sayın Dt.Şakir KAYMAK kulüp başkanı Fethi AYHAN ve Teknik direktör Şansel HANÇERLİ başta olmak üzere tüm oyunculara başarılarından dolayı teşekkür etti.

Bundan sonraki dönemde daha fazla destek sözü alan Kurşunlu Belediyespor başkanı Fethi AYHAN’da tüm zorluklara rağmen ilk defa katıldığımız bu kategoride gösterdiğimiz başarı ve ilçemizi en güzel şekilde temsil etmemizin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bize güvenen ve destek veren başta siz olmak üzere herkese teşekkür ediyor ,bundan sonraki dönemde daha büyük başarılar için söz veriyoruz diyerek Belediye Başkanımıza takım halinde çekilmiş fotoğraf ile takım ismi yazılı eşofman hediye etti.

Belediye Başkanımız Dt.Şakir KAYMAK’ta yapılmakta olan ilçe stadı ile kapalı halı sahanın bu başarıların artmasında olumlu katkılar sağlayacağını belirtti.