1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kurşunlu Belediyesi’nden Bahar Öncesi Temizliği

Kurşunlu Belediyesi’nden Bahar Öncesi Temizliği
+ -

Kurşunlu Belediyesi parklarda, bahçelerde, refüjlerde ve kaldırım kenarlarında ot biçme ve çevre temizliği çalışmalarına başladı. Otların temizliği belediye ekiplerince yapılıyor.

Çocuklar için bir oyun alanı, yetişkinlerin oturacağı veya uzanacağı yerlerden olan parklarda ve sosyal alanlarda çim biçme çalışmalarına başlandı. Kurşunlu Belediyesi, park, yeşil alan, kaldırımlarda otların normalin üzerinde büyümesi üzerine ot biçme ve temizlik çalışmalarına başlayan ekipler yeşil alanları güzelleştiriyor.

“SAĞLIKLI BİR KURŞUNLU İÇİN YEŞİL ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ”

Kurşunlu Belediye Başkanı Dt. Şakir Kaymak, sağlıklı bir Kurşunlu için yeşil alanların farkında olduklarını söyledi. Kaymak, “Mevcut parklar ve yeşil alanlarda yapılan bakım çalışmaları kapsamında yabani ot temizliği, ağaç budama, çim biçme çalışmaları yapılıyor. İlçe genelinde farklı noktalarda çalışmalarını sürdüren belediye ekiplerimiz, vatandaşların yemyeşil ve bakımlı parklarda güzel ve sağlık zaman geçirmeleri amacıyla çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürüyor. Sağlıklı bir Kurşunlu için yeşil öneminin farkındayız ve yeşilin değerini biliyoruz” dedi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.