Fotoğraf GalerisiHaberler

Kurşunlu Belediyesi’nde Bayramlaşma

Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak makamında, ilçe protokolü, vatandaşlar ve belediye personeli ile bayramlaştı. Kurşunlu Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşma programında Başkan Kaymak, personelin Ramazan bayramını kutladı ve bütün personelle tek tek bayramlaştı.

Başkan Şakir Kaymak: Geleneklerimizi yaşatmalıyız

Geleneklerin yaşatılmasının önemine değinen Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, manevi duyguların yoğun yaşandığı bayramların, akrabaların, büyüklerin ve komşuların ziyaret edildiği özel bir gün olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. Kaymak personeli ile de bir aile olduklarını belirterek şöyle konuştu:” Biz bir aileyiz ve birbirimize verdiğimiz destek ile güzel çalışmalar yaptığımızı düşünüyorum. Daha güzel çalışmalar için elimizden gelen bütün çabayı hep birlikte gösteriyoruz. Sosyal belediyecilik konusunda Kurşunlu’da birçok çalışmaya hep birlikte imza attık. Bir ay boyunca hep birlikte bolluk, bereket dolu bir Ramazan ayı geçirdik. Biz, Kurşunlu halkı ve sizler için özverili çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hedefimiz hep birlikte en güzeli, en iyiyi, en doğruyu yapmak.” dedi. Kaymak ayrıca bayram günlerinin birlik ve beraberliği pekiştirerek, dargınlıkları giderdiğini belirterek konuklarına huzur dolu bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Şakir Kaymak, “Yine şehit ve gazi ailelerimizi de her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaret ederek, yalnız bırakmadık” dedi.

Yardıma Mı İhtiyacınız Var? Bize Yazın