1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Kurşunlu Belediyesi Kış Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Kurşunlu Belediyesi Kış Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Kurşunlu Belediyesi’nin kurumlar arası ilişkileri güçlendirmek ve pekiştirmek için düzenlediği Kış Voleybol Turnuvası sona erdi.

Düzenlenen voleybol turnuvası ile kurumlar arasında koordinasyonun ve yakınlaşmanın artacağını vurgulayan Kurşunlu Belediye Başkanı Dt. Şakir KAYMAK, “Turnuvaya katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, centilmence geçen bir turnuva oldu” ifadelerini kullandı.

Turnuva ile ilgili bilgi veren Kurşunlu Belediye Başkanı Dt. Şakir KAYMAK, “Amacımız kurumlar arasındaki ilişkileri daha sıcak ve üst seviyede tutmak. Daha önceleri kurumlar arası futbol turnuvası da düzenledik. Çok güzel dönüşümler aldık. Bu tür spor aktiviteleri sporun dostluk, kardeşlik, komşuluk, centilmenlik ve sağlık gibi değerlerini ortaya çıkartıyor. Gençlerimizin spora teşvik edilmesi noktasında bu tür organizasyonlar büyük önem taşıyor. Kurumlar arası voleybol turnuvasına katılan tüm takım, sporcu, hakem ve seyircilerimize teşekkür eder dereceye giren takımları tebrik ederim, bundan sonra da kurumlarımıza yönelik bu tür etkinliklere devam edeceğiz” dedi.

1.Efelerspor
2.Kurşunlu Belediyespor
3.Minaspor
4.Kurşunlu Anadolu Lisesi
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.