T.C. Kurşunlu Belediyesi

COVID-19

Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak Mazbatasını Aldı

126 Okundu
07 Nisan 2019 - 12:31
Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak Mazbatasını Aldı

Kaymak, yaptığı konuşmada, seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Seçimlerin demokrasi ve Kurşunlu’ya yakışır bir şekilde gerçekleşmesine katkı sunanlara da teşekkür eden Kaymak, “Artık milletimiz kararını verdi, son sözü milletimiz söyledi. Bundan sonra bizler belediye meclis üyelerimizle ilçe meclisi üyelerimizle önümüzdeki 5 yıl boyunca Kurşunlu’muza, milletimize ve hemşehrilerimize daha nasıl iyi hizmet yaparız bunun gayretinde olacağız.” dedi.

Bundan sonra işlerinin hizmet etmek olduğunu ve Kurşunlu’yu daha ileri noktaya taşımak olduğunu belirten Kaymak, “Yola çıktığımız zaman hemşehrilerimize ve milletimize vermiş olduğumuz söz gibi az konuşup çok çalışarak, ben değil biz anlayışıyla ortak akılla istişareyle inşallah bu güzel şehre hizmet vermenin gayreti içerisinde olacağız.” diye konuştu.

ANKET

Belediyenin teşkilat yapısının tanıtımı ve ilçe hakkında bilgiler ile haberler, resim galerisi ve iletişim detayları bulunuyor. Copyright © 2019 Kurşunlu Belediyesi Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü