İLÇEMİZE YENİ HÜKÜMET KONAĞI

134127160_769158290623923_8994212600556216240_n
YENİ BİR YIL YENİ BİR MÜJDE!
İÇİŞLERİ BAKANLIĞIMIZ İLÇEMİZE YENİ HÜKÜMET KONAĞI YAPILMASI İÇİN ÇALIŞMAYI BAŞLATTI.
İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN
İçişleri Bakanı’mız Sn. Süleyman Soylu’yu Vali’miz Sn. Abdullah Ayaz, Grup Başkanvekili’miz ve Milletvekili’miz Sn.Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Milletvekili’miz Sn. Salim Çivitçioğlu ziyaret ederek Kurşunlu ilçemize yeni Hükümet Konağı yapılması konusunu iletmiş olup Sn. Bakanı’mız çalışmanın başlatılması talimatı vermiştir.
Valimiz Sn.Abdullah AYAZ İlçemize Yapılacak Yeni Hükümet Konağı’nın Yeri Konusunda İnceleme Yapmak Üzere İlçemizi Ziyaret Etti.
İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ile birlikte ilçemize gelen Sn.Valimizi Kaymakamı’mız İlyas Öztürk ile birlikte karşıladık. Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü,İlçe Jandarma Komutanlığı,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belediyemizi ziyaret eden Sn Vali’miz ile yeni yapılacak olan Hükümet Konağı ve diğer yatırımlar hakkında istişare ettik.
Nazik ziyaretleri için Sn Vali’miz Abdullah AYAZ’a teşekkür ediyorum.
İlçemize yapılacak olan yeni Hükümet Konağı için Başta Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyfendiye, İçişleri Bakanı’mız Sn. Süleyman SOYLU’ya, Çankırı Vali’miz Sn. Abdullah AYAZ’a, AK Parti Grup Başkanvekili’miz ve Milletvekili’miz Sn. Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU’na, Milletvekili’miz Sn. Salim ÇİVİTÇİOĞLU’na, AK Parti İl Başkan’ımız Sn. Av. Abdülkadir ÇELİK’e ve İlçe Kaymakamı’mız Sn. İlyas ÖZTÜRK’e ilçem ve şahsım adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım.
Dt Şakir Kaymak
Kurşunlu Belediye Başkanı

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık