Belediye Başkanımız Öğretmenler Günü Kutlamalarına Katıldı

Belediye Başkanımız Dt.Şakir KAYMAK 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kurşunlu Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen kutlama programına katıldı.Akşamda Kurşunlu Termal otelde Kurşunluda görev yapan tüm öğretmenler için Belediyemiz tarafından günün anısına yemek verildi.

Çok sayıda öğretmenin katıldığı yemek programı çok samimi bir ortamda geçerken Belediye Başkanımız Dt.Şakir KAYMAK yaptığı açıklamada “topluma şekil veren çok önemli mesleklerden biri olan kutsal öğretmenlik mesleğini seçen ve ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizin her zaman yanında olduğumuz gibi bu mutlu günlerinde de yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyduk.

İlçemizde eğitim alanında ilerlemenin en önemli yolu da ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizin daha verimli olabilmeleri için onların tüm sorunlarına çareler üreterek onları öğrencilerin karşısına sorunsuz bir şekilde çıkarmak.

Böylece kafası rahat bir öğretmenin ne kadar verimli olabileceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.Biz gerek şahsım gerekse belediyem olarak her zaman öğretmen ve öğrencilerimizin yanında olduk;bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin 24 kasım öğretmenler gününü kutlar,yarınımızı oluşturacak çocuklarımızın eğitimi konusunda üstün başarılar  dilerim”dedi.