1. Anasayfa
 2. Haberler

Bayramlaşma Programına Yogun İlği

Bayramlaşma Programına Yogun İlği

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen Belediye bayramlaşma programına AK Parti Kurşunlu İlçe Yönetimi Belediye Meclis Üyeleri  ve belediye personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş büyük ilgi gösterdi. Belediye bayramlaşma programına gelenler belediye binasını doldurdu.

Bayramlaşma programına gelen vatandaşlara belediye tarafından bayram şekeri ve kolonya suyu da ikram edildi.

Başkan Dt.Şakir Kaymak Belediye binasında tebrikleri kabul etti. Belediye binasında  düzenlenen bayramlaşma programına katılanlar meclis salonunu ve giriş katını doldurdu.

Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak  Çocukları Sevindirdi

Belediye binasına gelen çok sayıda çocukta Belediye Başkanı ile bayramlaştı. Çocukların bu ilgisini karşılıksız bırakmayan Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak , çocuklara  bayram harçlığı verdi.çocuklar da başkana sevinçlerini göstererek teşekkür ettiler. Daha sonra başkan çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Belediye binasında ki bayramlaşma programının ardından Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak ve Ak Parti Meclis üyeleri , İl Genele Meclis Üyeleri ile birlikte İlçemiz Kaymakamlığı , İlçe Jandarma Komutanlığı , Devlet Hastanesi Diyaliz hastalarını ve Şehit Ailelerini de ziyaret ederek bayramlaşma programını gerçekleştirdiler.

“Bugün Bayram Birlik Olalım”

Belediye Bayramlaşma programına katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak; “On bir ayın sultanı olan Ramazan Ayını geride bırakarak sağlık ve huzur içerisinde hep beraber millet olarak inananlar olarak Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki Ramazan Ayının kendine mahsus özellikleri, güzellikleri var. Ramazan Ayı yaşamaya değer bir aydı. Bizler Müslümanlar olarak bu ayı hep beraber yaşadık. Yapılmış olan ibadetlerin Cenab-ı Hakk nezdinde kabul görmesini niyaz ediyorum. Bayramınızı tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah nice bayramları huzur ve mutluluk içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizde geçirmeyi, yaşamayı, görmeyi, Cenab-ı Hakk bizlere ve bizden sonraki nesillere de aynı şekilde yaşamayı nasip etsin. İnşallah en kötü günümüz böyle olsun temennisinde bulunuyorum. Belediye olarak her zaman başarılarımızın artarak devam etmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Belediye olarak her zaman halkımızın emrindeyiz. Halkımızın hizmetkârı olacağız. Belediye 24 saat esasına göre ve 24 saat hizmet veren, halkın emrinde olan bir kurum. Bu bakımdan hepimiz itinalı ve tedbirli olmamız gerekir. Hepinizin bayramını tebrik ederim. Allah tekrarına eriştirsin” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.