Başkanımız 2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılında Öğrencilerimizi Yalnız Bırakmadı

Başkanımız Sn. Dt. Şakir Kaymak 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı açılışında tüm okullarımızı gezerek öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi yalnız bırakmadı.

Belediye Başkanımız Dt. Şakir Kaymak okulun ilk gününde öğrencilerimizle bir araya geldi. Başkanımız bütün öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılı için başarılar diledi ve maddi, manevi her alanda yanlarında olduklarını belirtti. Bunun yanında Başkanımız Şakir Kaymak öğrencilerimize çanta, kırtasiye ve kitap hediye etti.

Başkanımız Dt. Şakir Kaymak bugüne dair düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

Belediye Başkanlığı görevine başladığım günden itibaren ilçemizin en büyük sorunlarından biri olarak gördüğüm eğitim konusunda belediye olarak tüm imkanlarımızla eğitim kurumlarımız ve öğrencilerimizin yanında olduk. Gerek eğitim ve öğretim materyalleri, gerekse okullarımızın tüm ihtiyaçları ile sosyal ve kültürel ihtiyaçları için tüm imkanlarımızı seferber ettik, bunun yanında öğrencilerimizin sağlıklı gelişimlerini sağlamak üzere okul bahçelerinde bulunan alanları çok amaçlı spor sahaları yapımında kullanarak daha güzel bir ortamda spor yapmalarını sağladık. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize ücretsiz kaynak eserler sağlayarak deneme sınavlarına da destek verdik. Bundan böylede tüm gücümüzle her türlü desteği vermeye devam edeceğimizi belirtir, Yeni Eğitim ve Öğretim Yılının eğitim camiamıza ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.