T.C. Kurşunlu Belediyesi

Başkan Şakir KAYMAK Kutlu Doğum Haftası Etkinliklerine Katıldı

Başkan Şakir KAYMAK Kutlu Doğum Haftası Etkinliklerine Katıldı
192 Okundu
20 Nisan 2016 - 21:52
İnsanlığı güzel ahlak, doğruluk ve huzurla buluşturan İslam’ın değerler üstü mesajını bizlere ulaştıran Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) Kutlu Doğumunun 1445’inci sene-i devriyesi kapsamında İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kurşunlu Şubesi tarafından düzenlenen programa; Kaymakam Kemal BALABAN, Belediye Başkanı Şakir KAYMAK, İl Genel Meclis Başkanı Ruhi ŞEKER, D.İ.B. Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü Uzmanı Mustafa SOYKÖK, İlçe Müftüsü Ali İhsan SEVİLLİ, İlçe Malmüdürü Yüksel ENOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail TEPEÇAM, diğer daire amirleri ve halk  katıldı.
 
Başkan Şakir KAYMAK katılımcılara:” Yeni yetişen nesle dinimizi,dilimizi ve vatan sevgisini en iyi şekilde anlatmamız gerektiğini” dile getirdi.
 
Katılımlarından dolayı Kaymakam Kemal BALABAN D.İ.B. Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü Uzmanı Mustafa SOYKÖK ‘e, Belediye Başkanı Şakir KAYMAK tarafından yapımı devam eden Yatılı Kuran Kursuna katkılarından dolayı İbrahim GÖKMENOĞLU ‘na ve İl Genel Meclis Başkanı ise Kuran Kursu müteahhitti Hüseyin KOKUT ‘a plaketleri verildi.
ANKET

Belediyemizin hizmetlerini beğeniyormusunuz ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Belediyenin teşkilat yapısının tanıtımı ve ilçe hakkında bilgiler ile haberler, resim galerisi ve iletişim detayları bulunuyor. Copyright © 2021 Kurşunlu Belediyesi Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü