Ziyaretçi Defteri
Mesajlarınız Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.

37 Yorum

 1. murat ALOĞLU

  Sayın Başkanım yo

  Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi ve ekibinizi kutlıyorum.

  Başkanım tepe arkasında bulunan mezarlık yolu kapandığndan dolayı yaşlı ve hasta olan kişiler malesef kabir ziyareti yapamıyor. Sizden ricam yolun ivedilikle yapılmasıdır.Sizin bu konuyuda halledeceğinizden hiç şüphemiz yok.Bu vesile ile başarılarınızın devamını diliyorum. MURAT ALOGLU

  Yanıt
 2. Misafir

  Değerli Şakir Kaymak başkanımıza çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Fakat şunu söylemek için Antalyada Çankırı, Kurşunlu’nun yöresel ürün tanıtım çadırları kurulmalı. Antalya gibi dünyanın önde gelen turizm bölgesinde yöremizin tanıtılması için ve yerel esnafa fayda sağlanması için belediye destekli Antalya içinde ve turizm ilçelerinde yöresel ürünlerimizin tanıtım çalışmaları başlatılmalı diye düşünüyorum.

  Yanıt
 3. Emirhan Bulut

  İnternet web adresinizi çok beğendim. Gerek özgün makale, gerek ise bilgi verici resimler (HD olması). Sizi tebrik ederim. Gerçekten çok güzel bir web tasarıma sahipsiniz. Sizleri tebrik eder tekrardan başarılar dilerim.
  Emirhan BULUT

  Yanıt
 4. Ş. KOÇ

  Selamün aleyküm .
  Tokattan İstanbul’a giderken iki yıldan beri otoyol kenarında belediye parkında özgürce piknik yapıyoruz ailecek. Başka yerde böyle bir alan yok. Çok teşekkür ederim başkanım.

  Yanıt
 5. Emrah KARALI

  Dürüst ve çalışkan belediyenizin çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ile karşılıyorum. Belediyemiz sayenizde yeni bir vizyon kazandı.
  Bizler her zaman yanınızdayız ve desteğe hazırız.

  Yanıt
 6. YAŞAR TEKİN

  güzel ilçenin güzel insanları sitenizde ilçeniz kadar güzel ve başarılı olmuş önce başkan şakir bey ve tüm ekibini ve çalışanlarını tebrik ederim

  Yanıt
 7. Misafir

  Hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dilerim
  gerçekten hizmetleriniz çok güzel ve rahatlık verici herşey için çok teşekkür ederiz
  kurşunlu belediyesi çalışanlarına teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

  Yanıt
  1. Kurşunlu Belediyesi

   Merhaba Mert bey, görüşlerinizi dikkate alarak siz değerli vatandaşlarımız için web sayfamızı daha kullanılabilir,hızlı ve özgün bir şekilde sürekli güncel tutmak için çalışıyoruz. Kamera sistemleri ile ilgili altyapı çalışmaları devam ediyor olup,en kısa sürede stabil hale getirilecektir. Teşekkürler.

   Yanıt
 8. Celal Gürgen

  Sevgili yönetici,güzel bir site oluşturdunuz ,teşekkür eder ,çalışmalarınızda başarılar dilerim.Vefat haberleri köşenizde sağlıklı ve gerçek olan haberleri alamıyoruz.Buna dikkat ederseniz çok memnun oluruz.Bizler uzakta olduğumuzdan ölenlerden haberimiz olmuyor.Bu yönde de sizlere müteşekkir kalırız.Kusura bakmayın belkide bir aksilik olmuş olabilir.Bu vesileyle başta başkanımız olmak üzere belediye çalışanlarına teşekkür eder ,hayırlı hizmetler dilerim.İzmir’den selamlar ,sevgiler ;,saygılar.

  Yanıt
 9. Mehmet DEMİR

  Merhabalar,

  Bir hemşehriniz olarak yaptığınız işlerden gurur duydum. siteniz çok güzel olmuş. Zurichten selam ve saygılarımı iletiyorum.

  Yanıt
 10. Feridun GÖKÇAY

  İyi günler. Yeni Kurşunlu Belediyesi sitenizin dizaynı anlaşılır içeriği gerçekten güzel, hizmetleri desen ona keza, Hayırlı olsun. Kolay gelsin.. Kamera sistemi de tekrar hizmete girecek mi?

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.